سر خط اخبار

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در نیمه نخست امسال میزان ترانزیت مواد نفتی از بندر شهید رجایی بندرعباس در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۹۸ درصد رشد داشته است.
عضو هیأت مدیره انجمن سنگ‌آهن از افزایش قیمت سنگ‌آهن از روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
وزیر اقتصادطی نامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی از آنان خواست نسبت به ارسال اطلاعات بدهی ها و مطالبات خود به این وزارتخانه اقدام کنند.
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به کاهش ۳۲ درصدی دارایی‌های مردم در بورس پس از امضای سند برجام به نامه 4 وزیر واکنش نشان داد.
رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق ایران گفت: دولت یازدهم برنامه احیای جوایز صادراتی را به منظور پشتیبانی و حمایت از صادرات غیرنفتی در دستور کار دارد و انتظار می رود این سیاست همانند گذشته آثار موثر...
کربن ایران که طی ۷ ماه اخیر دارای بازدهی ۱۳ درصدی شده ضمن ارایه آمار تولید و فروش ۶ ماهه توضیحاتی درباره جابجایی کارخانه و فروش زمین ۷۱.۷ میلیارد تومانی داد.
عبده تبریزی هم بعد از چند مسئول و نماینده مجلس نامه مهم بورسی ۴ وزیر را تحلیل کرد و راهکارهایی برای برون رفت از وضعیت موجود بازار سهام ارایه کرد.
فولاد خوزستان هم که در ۷ ماه اخیر بازدهی منفی سهام داشته ، آمار تولید و فروش ۶ ماهه محصولات را منتشر کرد.

تحلیل بنیادی

تحلیل تکنیکال وتجارت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با برخورد وتجارت به مقاومت 386 قیمت وتجارت تا 363 بازگشت داشته است. سناریوی اول (سبز) این است که صعود وتجارت ادامه یافته و تا 400 هم مستقیما صعود ادامه یابد. سناریوی دوم (آبی) این است که قیمت اصلاح موقتی تا محدوده 325 داشته باشد و سپس ادامه صعود از سر گرفته شود. سناریوی سوم( قرمز) حالت بدبینانه و نزولی است در این حالت احتمالا صعود اخیر موقتی بوده و در واقع موج B یا موج دوم اصلاحی بوده و موج سوم هم در راه است. در این صورت احتمال نزول قیمت تا سطح 100% پروجکشن فیبوناچی در 300 وجود دارد. 

نمودار روزانه:

حمایت

340

318

public

bronze

silver

Gold

 

سیگنال خرید و فروش (ویژه مشترکین)

سیگنال های خرید، پنهان بوده و تنها برای مشترکین قابل مشاهده می باشد. جهت دریافت اشتراک به صفحه اشتراک مراجعه نمایید. در صورت بروز مشکل در خرید اشتراک یا سطح دسترسی خود، می توانید با شماره 09396286570 برای رفع مشکل در تماس باشید.

سلب مسئولیت: تفسیر مطالب به عهده کاربران گرامی است و  مجموعه افراد سایت سام سهام از هر گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران مبرا هستند.