سایت سام سهام در حال حاضر به صورت آزمایشی در حال به روز رسانی است و نسخه جدید سایت تا پایان سال در دسترس قرار خواهد گرفت.

عرضه اولیه, سپ

اولین عرضه اولیه سال با ۶۵۰ تومان کشف قیمت شد

با آغاز فرآیند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان اولین عرضه اولیه سال جاری، هر سهم این شرکت ۱۸۰ میلیارد تومانی۶۵۰ تومان کشف قیمت شد.سپ پرداخت الکترونیک سامان لوگو
فرآیند عرضه اولیه 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان اولین عرضه اولیه سال جاری ساعاتی پیش آغاز شد که در نهایت هر سهم "سپ" 650 تومان کشف قیمت شد و در این عرضه که به هرکد حدود 1787 سهم تعلق گرفت، مجموع 109 هزار 721 خرید صورت گرفت که تعداد 109 هزار و 133 خرید توسط حقیقی ها و 588 خرید توسط حقوقی ها انجام شد.

دراین واگذاری،تعداد 180 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در محدوده قیمتی 620 تا 650 تومان آماده فروش بوده و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی هم 5 هزار سهم تعیین شده است.

به این ترتیب ، پرونده عرضه اولیه سهام شرکت های جدید در سال جاری با "سپ" آغاز شد که امید می رود با ادامه روند رشد بازار، برنامه عرضه های دیگر شرکتها نیز آغاز شود.

این شرکت 180 میلیارد تومانی اولین ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک و یکی از بزرگترین شرکت های psp فعال در سطح کشور است که با برخورداری از 100 شعبه، نمایندگی و مرکز خدمات در صنعت پرداخت مشغول فعالیت بوده و شرکت های به پرداخت ملت، آپ، تجارت الکتریک پارسیان و کارت اعتباری ایران کیش هم از رقبای اصلی آن بشمار می روند.

بورس پرس